Модні тенденції у облицювальному кухонному кахлі 2021

Плануєте ремонт? Слідкуєте за модними трендами? Ми досить багато часу проводимо на кухні. Саме тому важливо створити в цій кімнаті стильний і водночас затишний простір. Ми підготували для Вас кілька основних трендів у дизайні кухні 2021 року.

Красива плитка на кухню у 2021 році - це рослинні узори, пастельні тони, імітація каменю та деревини, скандинавська тематика. Можна виділити кілька цікавих трендів:

Поєднання контрастних текстур (матова поверхня красиво відтіняє глянцеву, гладка - рельєфну і т.д.). Правило тільки одне - однаковий відтінок.

Керамічна плитка з 3D-ефектом. Це цілком очікувана тенденція, оскільки кілька років тому в моду увійшли аналогічні панелі з гіпсу і МДФ, так що поява кераміки було просто справою часу. Сьогодні в каталогах можна знайти навіть мозаїку з подібним малюнком.

Імітація кольорового мармуру. Цей тренд, здається, буде популярним ще кілька років, так що можна сміливо використовувати його в інтер'єрі. Темні відтінки мармуру більш актуальні, ніж світлі, але в цілому вибір залишається питанням особистих переваг.

Тропічні принти. Такі малюнки, які можна назвати вибухом кольору, увійшли в моду ще в 2019 році. Виглядають яскраво, свіжо і дуже стильно.

Геометричні орнаменти. Такі візерунки ніколи не виходять з моди, але останнім часом намітився тренд, при якому популярності набувають більш складні орнаменти. При цьому є актуальними не тільки яскраві кольори, але і приглушені. Самі геометричні візерунки можуть мати якийсь етнічний акцент, вони можуть бути витримані не тільки в яскравих, але і в приглушених тонах, можлива навіть благородна потертість, що імітує роботу часу. Такою плиткою можна прикрасити практично будь-яку зону кухні. Вона буде добре виглядати і над робочим столом, і на підлозі.

Імітація текстури дерева. Цікаво, що така плитка не просто виглядає як дерев'яна поверхня. Вона нагадує її навіть на дотик, в ній зовсім немає холоду, властивого керамічній плитці. Така підійде не тільки для кухні, але все-таки в цьому приміщенні вона буде найбільш гармонійним варіантом.

Ще одним популярним напрямом у сфері інтер'єрного дизайну є формування безшовних поверхонь із плитки. Це, слід зазначити, один із найкращих способів створити рівномірний малюнок так, щоб він тривалий час залишався абсолютно стійким до різних механічних або хімічних впливів, чого у випадку шпалер чи, наприклад, ламінату досягти не вдасться.

Надіємось, кілька трендів, які підготували для Вас фахівці компанії "Теплий дім" допоможуть Вам створити ідеальний і затишний інтер'єр у Вашому домі. Проте пам'ятайте, яку плитку б Ви не вибрали, найголовніше - її здатність створити комфортний, гармонійний і радуючим оком простір. І тільки Ви можете вирішити, яка із запропонованих колекцій впорається з цим завданням.