Чому варто придбати електричну рушникосушку

Кожен з нас бачив рушникосушку у ванній чи кухні. Рушникосушки за принципом роботи можуть бути пристосовані для парового чи водяного опалення, у такому разі виконані з вимогами витривалості до тиску у системі водопостачання, або, бути автономними електричними, вмикаючись по місцю встановлення. Існують також комбіновані, розраховані на різні режими роботи. Проте сьогодні ми з Вами поговоримо про електричні рушникосушки Дніпропетровськ та чому варто встановлювати саме їх.

Електричні рушникосушки в порівнянні з традиційними водяними обігрівачами є більш складним і багатофункціональним обладнанням. Вони працюють автономно і не вимагають централізованої подачі теплоносія. Електро рушникосушки підключаються до побутової електричної мережі і дозволяють гнучко регулювати температуру повітря у ванній кімнаті. Тому їх власники мають можливість цілий рік підтримувати комфортний мікроклімат в приміщенні установки, а також ефективно просушувати вологі рушники і білизну.

Електричні рушникосушки володіють наступними перевагами перед іншими видами рушникосушок:

Можливість встановити електричні сушки для рушників практично в будь-якому місці, не прив'язуючись до місця розташування водяних магістралей. Установка електричного приладу для сушіння досить простий процес, з яким може впоратися будь-який чоловік з перфоратором, дрилем і викруткою. Такий пристрій можна встановлювати не тільки у ванній, але і на кухні або балконі. За рахунок тепловіддачі рушникосушка буде не тільки сушити речі, але додатково обігрівати приміщення і знижувати вологість. У разі коли в заміських будинках або дачах немає централізованого опалення - електрорушникосушка з гріючим кабелем, є єдиним рішенням для сушіння рушників, зниження вогкості і обігріву ванних кімнат в будь-який час року. Електрична рушникосушка, що виконує роль обігрівача приміщення, має потужність від декількох сотень до декількох тисяч Ватт (безпосередньо залежить від площі приміщення, що обігрівається). Потужність електричної рушникосушки необхідно визначати по теплотехнічних розрахунками для кожного окремого приміщення, в якому планується його установка.

Можливість включати електричні рушникосушки тільки в необхідний час, коли потрібно сушка речей або обігріву приміщення.

Сучасний і різноманітний дизайн. Зараз у нашому інтернет-магазині "Теплий дім" в асортименті величезна кількість моделей, які точно впишуться в унікальний дизайн Вашої кімнати.

Електричні рушникосушки, які будуть застосовуватися виключно для сушіння, дуже економічні, витрата електроенергії у них порівняємо з роботою однієї електролампочки, 35 - 200 Вт
Максимальна температура поверхні рушникосушки - 60 ˚ С і тому електричні рушникосушки безпечні при дотику. Всі електричні рушникосушки призначені для тривалого використання у включеному стані.