Чому варто віддати перевагу змішувачам Zegor

Змішувач зегор - це продукція української компанії Tuozhen, яка існує з 2007 року і користується величезним попитом на вітчизняному ринку. Під брендом Zegor випускається широкий асортимент змішувачів для кухонь і ванних кімнат, а також душові системи. Все це - відносно недорога продукція, що відрізняється гарною якістю і гідними характеристиками. Чимало уваги виробник приділяє також і дизайну - починаючи з 2013 року у виробника, крім окремого дослідного центру (створеного в 2006 році), з'явилася також і дизайнерська група, що включає в себе більше 10 осіб.

Крім класичних моделей на ринку представлені також і різні дизайнерські рішення, що розробляються в основному для цінителів модерну.

Однією з найбільших переваг змішувачів Zegor є матеріал. Змішувачі виготовлені з високоякісної латуні ЛЦ40С ГОСТ 17711-93 з низьким вмістом свинцю, харчової пластмаси і нетоксичного каучуку. Всі рухомі деталі змащені нетоксичною гіпоалергенною силіконовою змазкою.

Всі змішувачі від цього виробника покриті хромом, який зміцнює структуру металу, захищаючи його в процесі експлуатації від втрати першопочаткового кольору і темних плям.

При виготовлені застосовуються інноваційні технології внутрішнього лиття: процес виготовлення проходить під тиском, що знижує ймовірність виникнення свища в процесі експлуатації. Дана технологія також практично виключає можливість браку.

Завдяки новим дизайнерським рішенням, процес установки став зручним та практичним. Якщо продукт все-таки доведеться замінити, це можна зробити дуже легко навіть без використання підручних засобів. Також завдяки спеціальній змазці, процес окислення металу істотно вповільнюється.

Шланги, які йдуть в комплекті зі змушувачем, або ж окремо, надзвичайно міцні. Вони являють собою трубку з синтетичного каучуку, обплетені металом.

Наступною перевагою є економічна конструкція аератора. Це допомагає зменшити розхід води і формує безшумний водяний струмінь. Пластикова решітка аератора не піддається корозії. Завдяки спеціальній технології збірки, аератор має багато якісних екологічно-безпечних фільтруючих елементів для економії води.

Шумопонижаючі вставки в вентилях зменшують шум при роботі змішувача, знижуючи турбулентність струменю, зменшуючи удар і запобігають зворотньому ходу води за рахунок шумопонижаючих вузлів зі зворотнім клапаном.

Наша компанія пропонує широкий асортимент кольорів і моделей, які ідеально впишуться у Ваш неповторний інтер'єр. Ви можете або підібрати ідеально гармонійний з Вашим дизайном, або зробити змішувач яскравим ацентом.

Простота і надійність в експлуатації, доступна ціна і різноманітність асортименту є основними характеристиками складових змішувачів Zegor.

Сподіваємося, ознайомившись з перевагами змішувачів Zegor, Ви забажаєте купити саме їх. Здійснити покупку можна на сайті нашого магазину "ТЕПЛИЙ ДІМ". Так Ви заощадите час, гроші і збережете свої нерви - просто виберіть цікаву для вас продукцію і зробіть замовлення.